Vítejte v sekci bruslí na webu ObuvNaSport.cz


Hledáte nové lední brusle či inline brusle? Výběr bruslí si pořádně rozmyslete. Při vykonávání specifické fyzické aktivity je výběr bruslí jeden z nejdůležitějších faktorů.

Brusle, ať lední či kolečkové (tzv. inline), jsou již nedílnou sportovní pomůckou pro všechny sportovce a lidi, kteří mají rádi aktivní způsob odpočinku a relaxace. Brusle umožňují sportovci pohyb po specifickém povrchu (led, asfalt, ...). Brusle se liší konstrukčně i dle užití.

  • Brusle na led - brusle se dělí na několik typů podle úrovně bruslaře a využití ve specifických sportech
  • Inline brusle - Poslední dobou zažívá bruslení doslova boom především díky stále populárnějším inline bruslím, díky kterým se dá bruslit téměř celoročně a sportovec není odkázán pouze na hokejový stadion nebo rybníky, jako v případě bruslení na ledu.

Věděli jste že...

Na tomto webu najdete i několik typů bruslí.

Sportovní obuv

Jak správně vybrat vhodnou obuv?

V dnešní době existuje obrovská škála sportovní obuvi, která se dělí podle určitých faktorů. V prvé řadě jde o způsob výroby a provedení.

Vlastnosti sportovní obuvi

Kvalitní a dobré boty dokáží vhodně zafixovat kotník (menší riziko zranění než u normálních bot) a také tlumit sílu, kterou působíte při došlapování na povrch.

Inline brusle, brusle na led

Brusle na led vybírejte pečlivě

Potřebujete poradit s výběrem inline bruslí nebo ledních bruslí? Zajímá vás inline bruslení? Web o bruslení právě pro Vás!

V dnešní době existuje obrovská škála ledních bruslí, která se dělí podle určitých faktorů.

Inline brusle

Inline bruslení je populární sport oblíbený po celém světě. Inline brusle (nebo také kolečkové brusle) jsou speciální pomůckou pro sportovce.

Odkazy

Hana Lang se zaměřuje na výživové poradenství v Praze. Poskytuje celostní nutriční terapii, která sestává z testů potravinové alergie na zánětlivou stravu, a přírodní doplňky stravy, které napomáhají nepříznivé stavy v těle odstranit.

Reklamní agentura Grafstudio nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, autopolepy, reklamní textil.

Přírodní doplňky stravy – nutriční centrum MitoLife v Praze provozuje i eshop se špičkovými vitamíny od německého výrobce Tisso.

EFT terapie – uzdravte své emoce pomocí metody EFT z oboru energetické psychologie. Terapeutka Jana Čechráková z Prahy Vám ráda pomůže.

Copyright (c) 2009 - 2013 obuvnasport.cz | Odkazy | Tvorba www stránek a webdesign Olomouc | Běhání, hubnutí: Běháme.cz