Inline brusle


Inline bruslení je populární sport oblíbený po celém světě. Inline brusle (nebo také kolečkové brusle) jsou speciální pomůckou pro sportovce. Brusle mají několik koleček umístěných v jedné řadě za sebou místo čepele, kterou mají brusle lední. Existuje mnoho různých typů bruslí a nové se stále vynalézají (terénní brusle, ...), ale většinou se všechny skládají ze základních prvků - kostra boty, rám a kolečka a ložisky.

Typy bruslí vycházejí z dílčích variant bruslení. Fitness variantě se věnuje čím dál více lidí. Atraktivita tohoto sportu stoupla díky všeobecnému povědomí, že se jedná o prospěšnou fyzickou aktivitu, díky ní se dá i zhubnout.

Typy inline bruslí podle zaměření:

  • Hokejové - již na první pohled je zřejmé, že jsou velmi podobné i vzhledově lední variantě, mají "houpací rám", který umožňuje rychlé změny směru a mají malá kolečka.
  • Fitness - určené pro nejširší sortu bruslařů, důraz je kladen na pohodlí, jsou určeny pro pomalejší jízdu a disponují nižšími parametry než brusle typů jiných. Brusle jsou většinou vybaveny většími kolečky a patní brzdou pro kontrolovatelné brždění.
  • Freestyle - disponují krátším rámem a malými kolečky, využívají se pro slalom a ježdění ve městě

Věděli jste že...

Chcete se udržet ve skvělé kondici a psychické pohodě? Zkuste bruslení!

Sportovní obuv

Jak správně vybrat vhodnou obuv?

V dnešní době existuje obrovská škála sportovní obuvi, která se dělí podle určitých faktorů. V prvé řadě jde o způsob výroby a provedení.

Vlastnosti sportovní obuvi

Kvalitní a dobré boty dokáží vhodně zafixovat kotník (menší riziko zranění než u normálních bot) a také tlumit sílu, kterou působíte při došlapování na povrch.

Inline brusle, brusle na led

Brusle na led vybírejte pečlivě

Potřebujete poradit s výběrem inline bruslí nebo ledních bruslí? Zajímá vás inline bruslení? Web o bruslení právě pro Vás!

V dnešní době existuje obrovská škála ledních bruslí, která se dělí podle určitých faktorů.

Inline brusle

Inline bruslení je populární sport oblíbený po celém světě. Inline brusle (nebo také kolečkové brusle) jsou speciální pomůckou pro sportovce.

Odkazy

Hana Lang se zaměřuje na výživové poradenství v Praze. Poskytuje celostní nutriční terapii, která sestává z testů potravinové alergie na zánětlivou stravu, a přírodní doplňky stravy, které napomáhají nepříznivé stavy v těle odstranit.

Reklamní agentura Grafstudio nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, autopolepy, reklamní textil.

Přírodní doplňky stravy – nutriční centrum MitoLife v Praze provozuje i eshop se špičkovými vitamíny od německého výrobce Tisso.

EFT terapie – uzdravte své emoce pomocí metody EFT z oboru energetické psychologie. Terapeutka Jana Čechráková z Prahy Vám ráda pomůže.

Copyright (c) 2009 - 2013 obuvnasport.cz | Odkazy | Tvorba www stránek a webdesign Olomouc | Běhání, hubnutí: Běháme.cz